hh

znajdzlunch.pl czyli wyszukiwarka lunchy w Poznaniu

Chcielibyśmy dziś Wam przedstawić nową stronę jaka pojawiła się na gastronomicznej mapie internetu. Chodzi mianowicie o znajdzlunch.pl. Strona ta jest wyszukiwarką lokali w Poznaniu, które oferuję ofertę lunchową. Wchodząc na znajdzlunch.pl w łatwy sposób możecie wyszukać aktualnych lunchy serwowanych na terenie całego Poznania.

Przebieraj w lunchach!

Wyszukiwarka ta ma wiele opcji także każdy powinien znaleźć swój wymarzony posiłek. Możemy restauracje przeglądać po dzielnicach na jakich się znajdują (np. Jeżyce, Grunwald, czy Stare Miasto), możemy wybrać, czy interesuje nas kuchnia azjatycka, polska, czy włoska, czy chodzi nam po głowie sushi, pizza lub burger i wiele innych. Każda restauracja ma swoją własną podstronę z aktualnie serwowanymi posiłkami, mapką dojazdu, linkami do strony www i facebooka. Każdy lunch możemy również dodać do porównywarki.

Lunche również dla wegetarian

Strona znajdzlunch.pl jest przyjazna także roślinożercom. Wystarczy, że klikniemy opcję “Jestem wege” pod wyszukiwarką, a naszym oczom nie ukarze się nic związanego z mięsem. Wszystkie oferty lunchowe zostaną odcedzone w ten sposób, że zobaczymy tylko lunche dla wegetarian i wegan. Zmianie ulega nawet logo portalu na bardziej roślinne!

Portal ciągle się rozwija, codziennie przybywają w nim nowe restauracje, dodatkowe opcje pomagające wyszukać idealnego posiłku, a wieść gminna niesie, że planowana jest ekspansja również na inne miasta Polski.